Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Коротко про найголовніше

Присадибне господарство. Розмір приватного присадибного господарства – 0,7 га. Види діяльності: садівництво (плодові дерева, ягідні кущі, квіти), бджолярство.

Стиль в оформленні садиби. Садиба оформлена у двох стилях.

Одна з будівель представляє собою трикамерне селянське народне житло (хата, хатина, сіни), що набуло масового поширення в Україні наприкінці ХІХ – на початку ХХ ст. Дерево, глина, натуральні будівельні матеріали.

Чотири будинки – двоповерхові дерев’яні зруби. Багатокамерний зруб набув поширення на Поліссі – у краї лісів і боліт – у ХVІ ст.; звичайно, другий поверх – вимога теперішнього часу. Внутрішнє оформлення, за винятком душової кімнати, – дерево різних порід, глина, натуральні будівельні матеріали. Зручності в будинках.

Інформація щодо кількості гостей. Можуть бути  розміщені та отримувати послуги у сфері сільського зеленого туризму 40 гостей одночасно.

Обслуговування. Обслуговування повний рік та цілодобово.

Кількість пропонованих послуг. Пропонуються такі послуги: автостоянка, дво- та чотиримісні номери, лазня, прокат велосипедів, човнів, лиж та саней, біноклів, шахи-шашки, бесідки, риболовля, прогулянки на природі, купання на річці, катання на гужовомутранспорті та конях, домашня кухня, мангал, супутникове телебачення.

Рекламно-інформаційне забезпечення, зворотний зв’язок з клієнтами. Інформування в мережі Інтернет, на візитках, календарях, у буклетах, інформація в кімнатах. Книга відгуків, зауважень, пропозицій та порад.

Використання природних ресурсів: автономне водопостачання, пічне опалення, центральне електропостачання.

 

Екологія. Повітря чисте, вода відмінної якості. На території району відсутні великі промислові підприємства-забруднювачі. Порівняно недалеко знаходиться родовище бішофіту, яке за своїми запасами та лікувальними властивостями є унікальним для України.

Новини

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
img
img

Бішофіт

Родовище бішофіту в Ічнянському краї У нашому краї знаходиться одне із чотирьох світових родовищ бішофіту.             Бішофіт — мінерал класу галогенідів. Бішофіт сьогодні являє собою добре вивчений мінерал, що широко застосовується у лікуванні багатьох захворювань опорно-рухового апарату, нервової, серцево-судинної систем, а також в якості адаптогенного, антистресового та седативного засобу (у ваннах)                Інформація про бішофіт з Вікіпедії             Адресу родовища запитуйте в господаря Зеленої світлиці.

Read more

Природне лікування

Лікування козячим молоком В нашій екологічно чистій місцевості розташовується козяча міні-ферма. Кози рідкісної німецької породи. Господарі ферми пропонують 7 видів продукції із козячого молока  (в тому числі тверді солодкий та солоний сири, рікотта, йогурти та інше). Козяче молоко збагачує людський організм необхідними мікроелементами, зміцнює імунітет, лікує гастрити, виразки шлунка та багато інших хвороб. Матеріали з Вікіпедії   У Вас буде можливість прогулятися на міні-ферму, що включає дегустацію продукції і активне спілкування з тваринами.  Це чудовий релакс, і ваш хороший настрій та турбота про здоров'я.           

Read more

Сезон грибів

Наш край дуже багатий на лісові гриби.                  Саме зараз сезон грибів у самому роспалі. Неподалік від Світлиці можна назбирати білих грибів, бабок, підосиновиків, польських, маслят та інших грибів.                А хто на своєму транспорті, то може проїхати в межах району 15-20 км в села Бурімку, Крупичполе, Сваричівка, Дружба, Воронівка та інші.

Read more

Бассейн

Літо, спека...але ми вже маємо бассейн для купання і такі послуги надаються відпочиваючим АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!!!  

Read more